Adı Fenerbahçe ile anılan ve bu sezon gösterdiği performansla Başakşehir’in şampiyonluk yarışında olmasına en büyük katkıyı veren Visca için Sevilla’nın devreye girdiği belirtildi.

Daha önce Cengiz Ünder’i Başakşehir’den Roma’ya transfer eden ünlü sportif direktör Monchi’nin yeni hedefi Süper Lig’in skor makinesi Edin Visca… Deneyimli futbol adamı, geri döndüğü Sevilla’dan Boşnak yıldız için kesenin ağzını açtı.

Sezon başından bu yana Visca’nın hemen hemen her maçını canlı izleyen Monchi, Başakşehir’in kapısını önümüzdeki günlerde çalarak teklifini sunacak. Sözleşmesi gelecek sezonun sonunda bitecek olan 29 yaşındaki futbolcu için Başakşehir’e 10 milyon Euro önermeye hazırlanan İspanyollar, bu transferi gerçekleştirebilmek adına şartları zorlayacak.

HOFFENHEIM DA DEVREDE

Başakşehir’in de artık yeni bir adım atmak isteyen Visca’nın kontratının da sona erecek olmasını göz önünde bulundurup transfere müsade etmesi bekleniyor. Visca için Bundesliga ekiplerinden Hoffenheim’ın da devrede olduğu ve Almanlar’ın da yaz döneminde Bosnalı futbolcu için resmi adımlar atacağı konuşuluyor.

Fenerbahçe'yi Bekleyen Avrupa'dan Men TehlikesiFenerbahçe’yi Bekleyen Avrupa’dan Men Tehlikesi

Beşiktaş'tan Tarihi Bülent Yıldırım ProtestosuBeşiktaş’tan Tarihi Bülent Yıldırım Protestosu

Ölülerin Olduğu Otobüs ile TIR Çarpışmasında, TIR'ı YağmaladılarÖlülerin Olduğu Otobüs ile TIR Çarpışmasında, TIR’ı Yağmaladılar

Bu alana reklam verebilirsiniz!