Üşenmeyip, web sitemin bu kısmını ziyaret ederek beni daha iyi tanımak isteyenlerdensin. Ben de senin bu amacına yardımcı olabilmek adına bu sayfanın biraz daha resmiyetten uzak olmasını istedim.

94 model 🙂 ; gezmeyi-görmeyi, keşfetmeyi, renkleri ve güneşi, uyumaktan çok uyanık kalmayı seven hobilerine düşkün biriyim.

Keşkelerden uzak, iyilikleriyle mutlu biri..

Sosyal hayatın yetersiz olduğu bir şehirde büyümem, dışarıya zaman ayırmaktan çok bilgisayar ile vakit geçirmeme neden oldu. Çünkü bilgisayar hep dünyayı dolaşıyor gibi hissettirirdi bana. Bilim ve teknolojiye karşı kendimi alıkoyamadığım bir ilgimin olması da buradan geliyor sanırım.

Şu an gördüğünüz bu web sitesinin mimarı, mühendisi, kalfası ve işçisiyim. Bugüne kadar bunun gibi karışık amaçlı, tamamen sosyal amaçlı veya ticari amaçlı birçok projem oldu. Başarılı olup da koşanlar oldu, yürüyenler ve hala yürütmeye çalıştıklarım var. Takılıp düşen ve tarihe gömülen, hatta hiç kimsenin bilmediği başarısız projelerim bile var..

“Kimi insan otların kimi insan balıkların çeşidini bilir. Ben kodların..”Şöyle bir düşününce, o kadar sene kodların içerisinde boğulmuşum gibi duruyor ama sebebini geç anladığım ve hayatıma en büyük katkısının olduğu sağlam bir dönemmiş bu aralık benim için. Herkesin bildiklerinden farklı bir şeyler bildiğimi bilmek kendimi hep daha mutlu hissettirmiştir bana. Bir yazılımı kullanırken, internette gezerken, film izlerken, müzik dinlerken veya sıradan bir resme bakarken olayın arka planını tahmin edebilmeyi tetiklemiş ve her seferinde merak ettirerek peşinden sürüklemiştir.

İlk sosyal aktivitem o küçük yaşlarda hayatımdaki büyük değişiklikler olarak düşündüğüm, Sonuç olarak kendimle yarışmak en iyisiydi ve her zaman da en iyisi gibi, hem mutlu kılıyor hem de hep kazanmış oluyorum. En güzeli de adaletsizlik olmuyor.

Çok çeşitli insanlardan arkadaşlarım, dostlarım var. Ben hepsi ile anlaşabiliyorum ama onlar birbirleri ile pek anlaşamıyorlar. Bunu açıkça belli etmeseler de anlamak zor değil hani. Ama yine de arkadaşlarım sağolsunlar iyilerdir..

Hobilere gelince; Yok gibi birşey 🙂 Özellikle Bilgisayar konusunda veri kurtarma üzerine uğraşmak ilaç gibi geliyor. 🙂 Belirli bir yemek tutkum yok, hatta bazen yemek yemeyi unuttuğum bile oluyor. Ama yemek yapmayıda severim çok güzel de yerim. Fotoğraf çekmeyi severim.

Yürümeyi çok severim. Yalnız veya arkadaşlarımla.. Futbola gelince, Fanatik GALATASARAY taraftarıyım :), işte öyle bir futbol sevdası var bende. Küçükken çok oynardım, herkes eşleşirdi standart kaleci 🙂

Aslında kendimi tanıtmak en çok zorluk çektiğim alanlardan biridir ama iş yazıya dökmeye gelince biraz daha kolaylaşıyor gibi..

Hayatimin ve projelerimin bundan sonraki kısmını bu web sitesinden takip edebilirsin.

Yaşamlarınızın sevmek gibi gönülden olması dileğiyle…